Connect with Sales Brings more power to your team with Visme.

Bu web sitesi, kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezleri kullanıryo. Web sitemizi kullanarak gizlilik politikamızda yer alan çerez politikalarımıza uygun olarak tüm tanımlama bilgilerini kabul etmiş olursunuz.

Güzel ve İnteraktif İçerikler Üretebilmeleri için Öğrencilere ve Eğitmenlere Fırsatlar Sunuyoruz

Visme’nin tümü bir arada sunulan içerik oluşturma platformu muhteşem görsel iletişim araçları oluşturmaları için okullara ve üniversitelere fırsatlar sunmaktadır.

Connect with Sales
Önde gelen portallarda yüksek puanlar:

Lider Markaların Kullandığı

 • Visme’nin kullanımı kolay, “kendin yap” aracıyla dakikalar içerisinde dikkat çeken okul ve üniversite malzemeleri oluşturun
 • İnteraktif ve görsel çekiciliğe sahip içerikle öğrencilerin karmaşık bilgileri kolaylıkla anlayabilmelerini sağlayın
 • Her bir okul yılında veya sömestrde güncellemeler yapmak için kolaylıkla okul promosyon malzemeleri oluşturun ve bunları saklayın
 • Dinamik ödevler oluşturabilmeleri için sınıftaki ve online öğrencilere fırsatlar sağlayın
 • Öğrenci davranışını gözlemlemek ve sınıfta verilen malzemeleri okuduklarından emin olmak için kapsamlı mantıksal analiz araçlarına erişim sağlayın
 • İçeriğinizi farklı formatlarda indirin veya online sunun

Visme ile Okul Malzemelerini Yeni Boyutlara Taşıyın

Okul İçerisinde İletişim

Okul etkinliklerini, üniversite sunumlarını, önemli duyuruları ve daha fazlasını, Visme’deki özelleştirilebilir bültenlerle, dokümanlarla, çıktılarla ve sunum şablonlarıyla duyurun.

Promosyon Malzemeleri

Potansiyel öğrenciler için okulunuzu veya üniversitenizi tanıtmak amacıyla e-posta bildirimleri, web site grafikleri, el ilanları ve diğer unsurlar oluşturun. İçeriğinizde okul ruhunu yansıtmak için okul markanızı kolaylıkla entegre edin.

Sınıf Sunumları

Öğrencilerin karmaşık konuları kolaylıkla öğrenebilmeleri için çekici ve interaktif ders sunumları hazırlayın. Eski sunumları yeniden oluşturmaya gerek kalmadan düzenlenebilir PowerPoint sunumlarını yeniden kullanın.

Ders Planları ve Müfredat

Değişikliklerin olması durumunda güncelleyebileceğiniz indirilebilir bir PDF veya online ders planıyla öğrencilerin dersten neler beklediğinizi görmelerini sağlayın. Bir şablonla başlayın ve dersinize uygun şekilde özelleştirin.

İnteraktif Ödevler

İster görsel olarak daha çekici bir ödev ister öğrencilerin sonraki ödevlerini öğrenebilecekleri tıklanabilir bir sunum olsun; Visme, sizin beklentilerinizi açık ve şeffaf bir şekilde anlatmanıza yardımcı olabilir.

Öğrenci Projeleri

Sunumlardan veri görselleştirmelerine kadar öğrencilerinizin çeşitli tipte projeler oluşturmalarını sağlayın. Bunu doğrudan Visme içerisinde yaparak hiç vakit kaybetmeden veya mürekkep harcamadan projeleri kolaylıkla işaretleyip notlandırabilirsiniz.

Connect with Sales Connect with Sales
Basitleştirilmiş Eğitim İçeriği Oluşturma

Basit. Çok yönlü. Güçlü. Ölçeklenebilir.

SINIF MALZEMELERİNİ KUVVETLENDİRİN

Öğrenciler ve eğitmenler, güçlü ve dinamik içerik yaratma gücüne sahipler.

 • Öğrencileri daha donanımlı hâle getirecek muhteşem ve takibi kolay dersler ve ödevler hazırlayın.
 • Özgün projeler yaratmaları ve ders konusunu tamamen anlayabilmeleri için öğrencilerinize ihtiyaç duydukları araçları sağlayın.
 • İletişim unsurlarını, web site grafiklerini, çıktıları, ders sunumlarını ve daha fazlasını kolaylıkla oluşturun.

YARATICI İNTERAKTİF SINIF DENEYİMLERİ YARATIN

İnteraktif unsurlar üzerinden öğrencilerin karmaşık konuları anlamalarını sağlayın.

 • Hareketli ikonlar, çizimler, şekiller, karakterler ve özel efektlerle özgün ve dikkat çekici sınıf malzemeleri oluşturun.
 • İnteraktif sunumlar ve ödevler hazırlayın ve bunu okulunuzun online öğrenim portalında paylaşın.
 • Uzun saatler süren derslerde mola verebilmek için sınıf dersleri üzerine sesinizi kaydedin.

DİJİTAL VARLIK YÖNETİMİ

Okul malzemelerini kolaylıkla tek bir yerde saklayın, düzenleyin ve yönetin.

 • Her bir sınıf veya sömestrde içerikleri saklamak ve bulmak için panonuz içerisinde klasörler oluşturun ve bunları düzenleyin.
 • Visme’nin dijital varlık yöneticisi içerisinde okul marka unsurlarını, sunumları, fotoğrafları ve markalı şablonlarını saklayın.
 • Mevcut arama çubuğuna proje isimlerini yazarak aradığınız malzemeleri hızlı bir şekilde bulun.

NOT VERMEK İÇİN KOLAY İŞARETLEME ARAÇLARI

Projelerini yönlendirmek için öğrencilerinizle beraber çalışın.

 • Öğrencilerin süreci doğru bir şekilde takip ettiklerinden emin olmak için süreç boyunca projeleri kolaylıkla yorumlayın ve geri bildirim verin.
 • Öğrencilerin aldıkları notları neden aldıklarını anlayabilmeleri için her projeye özgü dipnot unsurları kullanın.
 • Kullanımı kolay işbirliği araçlarıyla öğrencilere grup projelerinde beraber online çalışabilmeleri için imkânlar sağlayın. Daha fazla bilgi.

Teknoloji Bağımlısı Eğitimci İnteraktif Kurs İçeriği Oluşturmak için Visme’yi Nasıl Kullanıyor?

Öğrencilerinizin ilgisini çekmek ve onların karmaşık konuları ve bilgileri daha kolaylıkla benimseyebilmelerini sağlamak amacıyla interaktif içerikleri nasıl oluşturabileceğinizi öğrenin.

Daha fazla bilgi

Şablonlarımızı İnceleyin

Kullanımı kolay, tamamen özelleştirilebilir şablonlar cazip sınıf malzemeleri yaratabilmeniz için size faydalı başlangıç noktaları sunacaktır. Öğrencilerin kendi projelerine bir şablonla başlayabilmelerini de sağlayabilirsiniz. Şablon kütüphanemiz içerisinde çeşitli sunumlar, infografikler, dokümanlar, sosyal medya grafikleri ve daha fazlası bulunmaktadır.

İçeriğinizi Paylaşın

Online paylaşın

İçeriği online bağlantı üzerinden öğrencilerle veya yönetim kuruluyla paylaşın veya bunu öğrenci portalına veya okul web sitesine gömün.

İçeriğinizi gizleyin

İçeriğinize yalnızca belirli öğrencilerin veya öğretmelerin erişebilmeleri için içeriğinizi gizleyin ve Google aramalarından saklanmasını sağlayın. Ayrıca içeriğinizi bir şifreyle koruyabilirsiniz.

İndirin

Web sitenize yüklemek, sınıfta veya öğrenci portalında e-posta yoluyla paylaşabilmek için içeriği indirin. İndirme seçenekleri arasında JPEG, PNG, PDF, düzenlenebilir PowerPoint, HTML5, video veya GIF bulunmaktadır.

Visme ile çalışmaya başla ve kendi materyallerini oluştur

Connect with Sales
Share and present. Anytime. Anywhere